Her Şey Para Sevgilim! Şarkıcı Adele, “Deliler Gibi Aşığım” Dediği Eşine Evlilik Sözleşmesi İmzalattı

Magazin dünyasında Adele’in yeniden evlendiği haberleri gündem olurken evliliği hakkındaki ayrıntılar da gelmeye başladı. Spor menajeri sevgilisiyle evlenen Adele’in müstakbel eşine evlilik sözleşmesi imzalattığı iddia edildi. Detaylar içerikte!

Birleşik Krallık’ta aşk acısı çekmek istiyorsanız açarsınız bir Adele şarkısı olur biter. Zira kendisi çıkardığı aşk şarkılarıyla ve o harika sesiyle dinleyeni kalbinden kıskıvrak yakalar. Gerçi sadece BK’da değil tüm evrende Adele açıp dinleyebilirsiniz.

Kendisi her ne kadar aşk şarkılarıyla hepimizi kendinden geçirse de onun aşk hayatı pek parlak değil. Yaptığı son albümde boşanma sürecinden yaşadığı deneyimleri anlatması bunu bize gösteriyor.

Tüm bunlardan sonra şu sıralar magazin dünyasına Grammy ödüllü şarkıcı Adele hakkında bomba bir evlilik haberi düşmüştü hatırlarsanız.

35 yaşındaki güzeller güzeli Adele’in 41 yaşındaki spor menajeri Rich Paul ile gizli saklı evlendiğini öğrenmiştik.

Ancak ilişkileriyle alakalı çok konuşulacak yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Bunlardan biri de Adele’in yeni eşi Paul’a evlilik öncesi sözleşme imzalattığı iddiasıydı.

Radaronline’da yer alan bir habere göre bu iddialar tamamen doğru. Dünyanın en çok dinlenen şarkıcılarından biri olan Adele’in neden böyle bir şey yaptığına gelince aslında her şey çok açık ortada: Adele 220 milyon dolarlık servetini korumak için yaptı bunu.

Para konuşmak aşkı öldürür ama…

Aşkın ve acının kadını olan Adele’in ilişkilerde para konusunun açılmasını ‘romantizm katili’ olarak gördüğü söyleniyor. Ama bir önceki eşi Simon Konecki ile evlenirken evlilik sözleşmesi yapmamıştı ve boşandıklarında Konecki, evli kaldıkları 3 yıl boyunca Adele ne kazandıysa yarısını almıştı.

Sizce Adele’in müstakbel eşine evlilik sözleşmesi imzalatması doğru bir karar mı? Yorumlara buyrun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x