Serenay Sarıkaya’nın Boşalttığı Daireye Oturan Burcu Esmersoy’dan Eski Kiracı Hakkında ‘Titizlik’ İtirafı!

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın İstanbul’un en popüler semtlerinden biri olan Bebek’teki lüks dairesi, tanınmış televizyon sunucusu Burcu Esmersoy tarafından kiralandı. Esmersoy ve eşi, iş adamı Nazım Akmandil, bu gözde daire için her ay 130 bin tl ödeme yapacaklar.

Kaynak: https://www.haberturk.com/burcu-esmer…

Ünlü televizyon sunucusu ve oyuncu Burcu Esmersoy, katıldığı bir etkinlikte gazetecilerin sorularına yanıt verdi. Serenay Sarıkaya’nın evini kiraladığına dair iddialar hakkında konuştu.

Habertürk’ün haberine göre, Esmersoy, Nişantaşı’nda bulunan ofisini Etiler’e taşıdığını belirtti. Bu kararın sebebinin yoğun trafik olduğunu dile getirdi.

Esmersoy, Sarıkaya’nın evini ofis olarak kullandığını, eşiyle birlikte orada yaşamadığını ifade etti. Ünlü sunucu, kiralara dair çıkan haberlerin abartılı olduğunu belirtirken, Sarıkaya’ya evi temiz tuttuğu için teşekkür etti.

‘Nişantaşı’ndaki ofisimi Etiler’e taşıdım. Çünkü çok fazla trafik oluyordu. Orayı ev olarak değil, ofis olarak tuttum. Eşimle orada yaşamıyoruz. Ancak yazıldığı gibi kiralar söz konusu değil. Tabii ki rakamlar biraz abartılı.’

Esmersoy, “Serenay Sarıkaya’ya teşekkür ederim, evi çok temiz tutmuş. Eve benden daha iyi bakıyor diyebilirim” diye konuştu.

Başarılı sunucu ayrıca, “Serenay çok zevkli bir sonraki evinin de peşindeyim” diye espirili bir dille beğenisini açıkladı.

Yeni evlenen Esmersoy, eşiyle ilgili sosyal medya hesabından paylaştığı ve büyük ilgi gören “Bu adam benim kocam” başlıklı video hakkında da konuştu.

Videonun aslında eşine gönderilmek üzere çekildiğini, ancak sonrasında paylaşıldığını belirtti. Esmersoy, evde sürekli olarak ‘Kocam, kocam’ şeklinde seslendiğini de ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x