Seray Sever’in kasım ayında deniz keyfi

Sunucu ve oyuncu Seray Sever, 2018 yılında Eray Sünbül ile nikâh masasına oturmuştu. Çift, geçen yıl ilk kez anne ve baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı.

Bodrum’da yaşamını sürdüren Seray Sever’in Instagram hesabından yaptığı paylaşım gündem oldu.

Kasım ayında denize giren 49 yaşındaki Sever bikinili fotoğrafını “Kasımda deniz keyfi” notuyla paylaştı.

“10 ÜNİTE KAN ALDIM”

Geçen aylarda bir televizyon programına katılan Seray Sever, şunları söylemişti:

* Hastaneden 20 gün sonra çıktım. Operayonum çok meşakkatliydi. Başka ellerde olsam çıkamayabilirdim. Benim kendimle alakalı sorunlar… 3,5 saat sürdü operasyon. Çocukları hızlıca alıp ondan sonra beni toparlamaya başladılar. 10 ünite kan aldım.

* Ameliyathaneye girerken bu kadarını bilmiyordum. Hastaneye gitmeden iki kalça kemiğimin yanlara doğru açıldığını gördüm. Sabah 05.00’te hastanedeydim.

* Doktor ‘Seray hastaneye gelsin, sakın bir şey yemesin’ diyor. Ben ‘Hayır çocukları boğa burcu yapacağım, yarın gideceğim hastaneye’ diyorum.

* İçeride 20-25 kişi vardı. En büyük ameliyathanedeydik. Önce ‘Buradan sağ salim çıkarsam çocuklarımla bir adak adayayım’ dedim. Sonra ‘tamamen tesimiyetteyim, gidersem babamın yanına, kalırsam çocuklarımın yanına…’ diye düşündüm.

* Bana ‘çocuğun olmaz’ demediler ama söyledikleri arkadaşlarım var. Ben sekiz kere denedim. 40 yaşındaki insana da bunu söylüyorlar. Kimse umudunu kaybetmesin. Yeter ki doğru insanlar olsun.

* İnancımı yitirebilirdim. Annem 48 yaşında doğal hamile kalmış. Ona çok inanıyordum. Ben de 48 yaşında hamile kaldım.

“BİR DAİRE PARASINDAN FAZLA HARCADIM”

* O süreçte manevi olarak yıpranıyorsun, maddi olarak da öyle böyle değil… Bu iş ticarete dönmüş. Tüp bebek tedavisi için bir daire parasından çok daha fazlasını harcadım.

* En üzüntülü anlarımda çocuklar karnımda daha çok hareketlendiler. Babamı hastaneye yatırdığım gün çocuklar ilk tekmelerini attılar.

* Biz çıkmaya hazırlanıyorduk, babam entübe oldu. Hiçbir şey anlamadık. Babamı maskeli haliyle gördüm. El salladık. ‘Babacığım bekliyoruz’ dedim. Gitti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x