Ne dediysek o… Hürrem Elmasçı bildi

Yerel seçimlerde 81 ilde kendi adayıyla seçime girmeye hazırlanan İYİ Parti’de AKP ile flörtleşen isimleri Odatv’nin çok konuşulan yazarı Hürrem Elmasçı kaleme aldı.

Elmasçı “İYİP kulisleri kaynıyor… İsim isim AKP ile flört eden milletvekilleri” başlıklı köşe yazısında İYİ Parti’nin Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu, Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Ankara Milletvekili Adnan Beker, İstanbul Milletvekili Seyithan İzsiz ve Gaziantep Milletvekili Mehmet Mustafa Gürban’ın AKP ile “sıcak temas” kurduğunu yazdı.

NEBİ HATİPOĞLU AKP’YE GEÇTİ

Partisinin AKP’yle ittifak yapması gerektiğini söyleyen ve yakın zamanda istifa eden eski İYİ Parti milletvekili Nebi Hatipoğlu bugün AKP’ye geçti. Hatipoğlu’nun rozetini Cumhurbaşkanı Erdoğan parti genel merkezindeki Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı öncesi taktı.

NEBİ HATİPOĞLU AYLAR ÖNCE NE DEMİŞTİ

Hatipoğlu’nun aylar önce katıldığı bir programda “AKP tekrar iktidarda olursa AKP’ye katılır mısınız?” sorusuna verdiği “Tabi ki geçmem ne işim var. Türkiye’de iki tip siyasetçi var. Bir iş olarak bir de hizmet olarak yapanlar. Biz siyaseti hizmet olarak yapacağız.” yanıtı gündem oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x