Gayrimenkulün ‘en itibarlı markası’ seçildi

DAP Yapı’dan gelen açıklamada şirketin lüks segmente hitap eden, her biri dünya çapında ödüller kazanan, özgün, nitelikli ve konsept konutlara imza attığı belirtildi. Pandemi öncesinde çalışmalarına başlanan ‘Sağlıklı EV’ konseptinin COVID-19 döneminin başında hayata geçirildiği ve birçok ülkede ‘örnek model’ olarak nitelendirildiği vurgulanan açıklamada DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz’ın ödülle ilgili görüşlerine de yer verildi. Yılmaz, “Bu ödül, 12 ilde bin 200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen halk oylamasının bir ürünü. Bu 12 il içinde ise DAP Yapı, şimdilik sadece İstanbul ve İzmir’de proje geliştiriyor. Dolayısıyla, henüz proje geliştirmediğimiz geriye kalan 10 ilde yaşayanlar açısından da ‘en itibarlı marka’ seçilmek gerçekten çok önemli” dedi.

DAP Yapı olarak hem proje geliştirdikleri bölgeyi hem de insanların ihtiyaçlarını iyi analiz ettiklerini belirten Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Hayata geçirdiğimiz pek çok proje daha talep toplama sürecinde rekor sayıda başvuru aldı. Bunun sektörde yarattığımız güvenin ve itibarın eseri olduğunun farkındayız. Bu itibarın ve değerin böylesi bir ödülle taçlandırılması, bizler için gurur verici.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x