Bu hafta size ne getirecek?

ÖZELLİKLE YÜKSELEN BURCUNUZU OKUMALISINIZ

Yılın son gününde düzgün hareketine dönen Jüpiter gelecek yönünde daha olumlu bir beklenti getirebilir. 2 Ocak’ta Merkür de düzgün hareketine dönerek gecikmiş ya da birikmiş işlerimizi toparlamak için yeni bir değerlendirme yapabileceğimizi anlatıyor. Bu hafta özellikle 4 Ocak civarında hedeflerimiz yönünde daha gerçekçi ve diplomatik davranmak durumundayız. 4 Ocak’tan itibaren bizi daha fazla hırslı kılan koşullar var. Planlı ve kararlı olduğumuz pek çok konuda kendimizi gösterebiliriz. Bu hafta ilişkilerimizi doğru şekilde yönetmemiz gerekiyor.

AY TAKVİMİ

Hangi gün nelere önem verelim ?

31 Aralık Pazar

Düşüncelerimizi canlı bir şekilde ortaya koyabileceğimiz bir gündeyiz.

1 Ocak Pazartesi

Gün içinde kendi iç sesimizi daha kolay duyabiliriz. Yeni şeyler öğrenmeye açığız.

2 Ocak Salı

Detaylara dikkat etmek gerekiyor. İşle ilgili konularda daha esnek olmaya çalışalım.

3 Ocak Çarşamba

Özellikle mesleki konularda ilişkilerimizi daha iyi yönetmeye dikkat edelim. Denge arıyoruz.

4 Ocak Perşembe

Bugün aşkta ve eve yönelik konularda test eden durumlarla karşılaşabiliriz.

5 Ocak Cuma

Güven ve istikrar bulmak kolay olmayabilir. Duygusal alanda kendimizi yıpratabiliriz.

6 Ocak Cumartesi

Ailevi konularda daha sakin ve sabırlı olmaya çalışmalıyız.

 Haftalık Yorumlar 

KOÇ Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bu hafta yabancılarla ilgili konular ve eğitime yönelik işler yeni bir yön kazanabilir. Uzaklardan gelebilecek fırsatlar var. Haftanın ilk günlerinde parasal konular ve işle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. 2 Ocak’tan itibaren görüşmeler ve düşüncelerinizi daha akıcı şekilde anlatabileceğiniz olanaklar söz konusu. 4 Ocak’tan sonra özellikle işe yönelik konular, hedefler sizi daha kararlı kılabilir. 4 Ocak civarında ilişkilerinizi daha iyi yönetmeye çalışmalısınız. Bu dönemde uzun vadeli düşünmek ve kararlı davranmak gerekiyor. 

BOĞA Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu dönemde sizi bir süredir meşgul eden ve endişe yaratan konuları daha rahat bir şekilde ilerletme imkanına sahipsiniz. Finansal işlerde ve eşinizi de ilgilendiren konularda daha olumlu bir ortam oluşabilir. Haftanın ilk günlerinde eve yönelik konularda değişiklikler söz konusu olabilir. Özellikle 2 Ocak’tan itibaren borç ve alacak konuları üzerinde yeni bir değerlendirme yapabilirsiniz. 4 Ocak civarında günlük işlerinizi daha iyi toparlamaya çalışmalısınız. Bu yeni dönemde uzaklarla ilgili konular ayrıca yeni bir ivme kazanabilir. 

İKİZLER Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bu hafta karşılıklı konular ve evlilik hayatınızda daha fazla hareket, yenilik ve değişiklik dikkat çekiyor. İlişkilerinizde kararlı bir tavır takılabilirsiniz. Karşılıklı konuları toparlamak gerekiyor. Özellikle 2 Ocak’tan itibaren anlaşmalar ve görüşmeler yeniden hız kazanabilir. 4 Ocak civarında sevdiklerinizle ilgili konularda ve yaratıcı alanda daha fazla şey yapmak mümkün. Bu tarihten itibaren işle ilgili zorunluluklar ve finansal konular yönünde daha fazla çaba ve kararlılık göstermek durumundasınız.

YENGEÇ  Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yeni yıl kritik kararları ve değişiklikleri de beraberinde getiriyor. Bu dönemde parasal konularda yeni bir adım içinde olabilirsiniz. 2 Ocak’tan itibaren çalışma ortamınızı ilgilendiren konularda daha olumlu değişiklikler var. Aynı zamanda sağlık ve düzen, hizmet konularını da toparlama imkanı söz konusu. 4 Ocak civarına özellikle dikkat etmelisiniz. Bugünlerde ailenizi ve ilişkilerinizi ilgilendiren konular daha hızlı davranmayı gerektirebilir. 4 Ocak’tan itibaren evlilikte ve işte daha kararlı ve mücadeleci bir tavır içine girebilirsiniz.

ASLAN   Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugünlerde yaratıcı olduğunuz konularda ve kendinizi sahneye koyduğunuz pek çok alanda daha olumlu adımlar atabilirsiniz. Aşkta ve sevdiklerinizle ilgili konularda olumlu bir dönem dikkat çekiyor. Bu dönemde kendinizi ortaya koymakta zorlanmayacaksınız. 2 Ocak’tan itibaren yeteneklerinizi sergilemeniz daha kolay olacak. 4 Ocak civarında ise görüşmeler ve yakın çevrenizde sizi meşgul eden konular daha kararlı davranmayı gerektirebilir. Bu tarihten itibaren özellikle çalışma ortamınızda yeni bir dönem başlamakta. 

BAŞAK Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

Özellikle eve ve yerleşime yönelik konularda ve ailenizi ilgilendiren işlerde daha fazla şey yapabileceğiniz günlerdesiniz. Son zamanlarda bu konularda yaşadığınız gerginlikler şimdi yerini daha yapıcı sonuçlara bırakabilir. 2 Ocak’tan sonra toprakla ilgili işler ve ailenizi ilgilendiren konularda daha kararlı adımlar içindesiniz. Özellikle 4 Ocak civarında parasal işlerde ve kazançlarınızı ilgilendiren konularda daha fazla çaba var. Bu tarihten itibaren aşkta ve kendinizi göstermek konusunda oldukça hırslı davranabilirsiniz. 

TERAZİ Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Yılın ilk günlerinde ziyaretler, kafaca sizi meşgul eden konular ve yakın çevrenizde hareketli bir ortam dikkat çekiyor. Tasarım, eğitim ve görüşme gerektiren konularda daha olumlu adımlar atabilirsiniz. Özellikle 2 Ocak’tan itibaren yeni haberler daha yapıcı davranmanızı kolaylaştırıyor. 4 Ocak civarında şahsi alanda ve ilişkilerinizde dikkatli ve gerçekçi adımlar atmanız gerekebilir. Bu tarihten itibaren eve yönelik işler ve evde sizi meşgul eden konular da artıyor. Kariyeriniz ve ailenizle ilgili bazı önemli seçimler yapmak durumunda kalabilirsiniz.

AKREP    Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugünlerde maddi kaynaklarınızı ve para durumunuzu daha olumlu hale getirebilirsiniz. Son zamanlarda iş ve para konularında gündeme gelen problemler yerine şimdi daha yapıcı kararlar gündeme geliyor. 2 Ocak’tan sonra yapabileceğiniz görüşmeler yeni ve olumlu sonuçlar getirebilir. 4 Ocak civarında ilişkilerinizde daha sabırlı olmalısınız. Özellikle bu tarihten itibaren yakın çevrenizde görüşmeler ve anlaşmalar yönünde daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Aynı zamanda kardeşlerle ilgili konularda daha hararetli hale gelebilir. 

YAY     Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Son zamanlarda pek çok açıdan yeni adımlar ve cesaret gösterdiğiniz değişiklikler yaptınız. Bu dönemde kararlılığınızı göstermeniz size yeni yollar açtı. Aynı zamanda bu dönemde aşk hayatınızı ve ilişkilerinizi, arkadaşlarınızı daha olumlu yönde geliştirebilecek fırsatlar gelişiyor. Haftanın ilk günlerinde şahsi konularda bir toparlanma içine girebilirsiniz. 4 Ocak civarında gruplar içinde ve sosyal alanda çaba göstermek söz konusu olabilir. Özellikle bu tarihten itibaren parasal konularda ve işte daha kararlı bir yön çizebilirsiniz.

OĞLAK Toprak + Öncü  (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu dönemde tam olarak hesap edemediğiniz koşullar ya da sizi beklemede tutan durumlar dikkat çekiyor. Burcunuza ilerleyen Güneş size yenilik isteği getirmekle birlikte bu dönemde biraz daha planlı düşünmelisiniz. Uzaklarla ilgili konularda yeni haberler ve değişiklikler gündeme gelebilir. 4 Ocak civarına özellikle dikkat etmelisiniz. Bugünlerde sorumluluklar ve işle ilgili konular öne çıkmakta. Aynı zamanda bu tarihten itibaren kişisel alanda yeni çabalar ve daha güçlü bir kararlılık içine girebilirsiniz.

SAKA    Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Bu dönemde sosyal alanda ve arkadaşlıklar içinde sizi daha hareketli ve mutlu kılabilecek pek çok fırsat söz konusu. Gelecek yönünde olumlu düşünceler geliştirebilirsiniz. Aşkta ve arkadaşlıklarda hareketli bir dönemde olabilirsiniz. Aynı zamanda 2 Ocak’tan itibaren gelecek yönünde hedeflere odaklanmak olumlu bir sonuç getirebilir. 4 Ocak civarında uzaklarla ilgili işlerde bazı önemli sonuçlar elde edebilirsiniz. Ancak bu tarihten itibaren sizi huzursuz kılan ya da işle ilgili rekabet içeren durumlar gündeme gelmeye başlayabilir. 

BALIK     Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Yılın bu döneminde sizi mesleki açıdan öne çıkaran ve daha dikkat çekici kılan pek çok fırsat söz konusu. Son zamanlarda iş hayatında rekabet ve test edici koşullarla karşılaştınız. Bu dönemde iş hayatında ilişkilerinizi daha olumlu yönde kullanabilirsiniz. Özellikle 2 Ocak’tan itibaren kariyer alanında eksik kalan şeyleri tamamlamak daha kolay olacak. 4 Ocak civarında finansal konularda bir çaba dikkat çekebilir. Aynı zamanda bu tarihten itibaren özellikle gruplar içinde ve iş hayatında daha fazla sorumluluk ve hareket öne çıkmakta. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x