Vajina Estetiği Ameliyatını “Barbie Vajina” Olarak Adlandıran Doktorun Paylaşımı Görenleri Çileden Çıkardı!

Barbie filmi yazın vizyona girdiğinden beri her sektörde kullanılır oldu. Barbie giyimi, partileri, dansları, düğünleri derken sanırım ipin ucu epey bir kaçtı. Ama söz konusu sağlık olunca bu artık dayanılmaz hale geldi. Twitter’da @VarNeyimiz adlı bir kullanıcı, labioplasti yani genital bölgedeki dudakların küçülmesi için yapılan estetik müdahaleyi Barbie vajina etiketi ile paylaşan bir cerrahın hikayesini paylaştı. Paylaşıma tepkiler de gecikmedi tabii.

Barbie filmi Temmuz ayında vizyona girdiğinden beri filmle ilgili konsept etkinlikler, olaylar hız kesmeden devam ediyor.

Barbie temalı partiler, düğünler, pembe giyimler her geçen gün hem ünlü hem de halk arasında yayılırken bu Barbie çılgınlığının sağlık alanına kaydığını görmek bir hayli korkunç bir durum. Ama maalesef bunu da gördük.

Twitter’da @VarNeyimiz adlı bir kullanıcı, labioplasti işlemi yapan bir doktorun hikayesini paylaştı.

Öncelikle size labioplastinin ne olduğunu açıklayalım. Labioplasti, genital bölgede yer alan iç dudakların estetik müdahaleyle küçültülmesi anlamına geliyor.

Bu kadar çok tepki çeken olaysa söz konusu paylaşımı yapan doktorun labioplasti işlemini “Barbie vajina” olarak paylaşması oldu.

Gelin, “bir küçük dudak meselesi” denen bu olayın tepkilerine hep birlikte bakalım.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

Siz doktorun labioplasti işlemini Barbie vajina olarak pazarlamasına ne diyorsunuz? Buyrun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x